Podzimní šlápota - drakiáda

DRAKIÁDA BEZ VĚTRU

Tuto sobotu 14. října uspořádal výbor TJ Stračov z.s. poslední letošní šlápotu. Díky velké dětské účasti na posledním pěším výletě čekala dětské účastníky motivace v podobě pokladu. Ten hledali malí výletníci na základě indicie získané v průběhu cesty vedoucí okolo bývalého kravína, hájku, mžanské školy, „Lindrovy vily a po dubské silnici zpátky do Stračova. Fáborky označovaly, kde hledat krabičky s testovými otázkami. Správné odpovědi měly za sebou část indicie. Zda byste dokázali odpovědět, si můžete vyzkoušet na konci článku.

Po návratu na hřiště jsme se občerstvili moučníky a domácí zmrzlinou. Jejich nákupem účastníci přispěli na činnost TJ Stračov z.s. Je na místě poděkovat „zmrzlinářce“ Mgr. Heleně Chovancové, která nám věnovala celou tržbu (210,- Kč) a všem ženám, které napekly ostatní dobroty. Ty vynesly 301 Kč. Nechybělo ani tradiční opékaní buřtíků. Abychom byli spravedliví, musíme poděkovat Luďovi Bousovi za vzorné uchopení funkce ohnivého muže.

K úplnému vyprodání zmrzliny jistě přispělo i krásné slunečné počasí. To se ovšem rozhodlo, že nemůžeme dostat všechny bonusy. Tak bylo skoupé na vítr a nedošlo na pouštění draků. Ani děti ani dospělí se nenechali odradit od vychutnání si krásného podzimního dne, procházky po okolí obce a dobré společnosti. Poslední účastníci se rozcházeli o půl osmé večer.

HaKli

Přílohy

Indicie  [docx, 15.3 KB]

Fotogalerie