5. lyžáček 2019

OPĚT PREMIÉRA

Letošní lyžáčky utekly jako voda v Úpě a dnes, v sobotu 2.2., jsme se s kurzy rozloučili lyžařskými závody všech kurzistů. Ano, i ti, kteří přijeli 5. 1. jako úplní začátečníci, už dnes sjeli slalom na čas.

Děti soutěžily ve třech kategoriích, mezi nejzdatnějšími lyžaři zvítězil Jonáš Švejdar, v těsném závěsu za ním Káťa Kliková a stupně vítězů doplnil Ondra Kalvoda. V další kategorii pak „bednu“ opanovaly ženy v pořadí Danuška Charvátová, Klárka Charvátová a Ema Klicperová, když obě z klanu Charvátových přijely na první kurz jako začátečnice. A konečně v družstvu začátečníků zvítězil Pavlík Baláž, druhá byla Viky Bednářová a třetí Zdenda Tláskal.

Již tradičně jsme zakončili tuto sportovní akci dobrým obědem v Dobré Vodě.

A proč premiéra, protože se poprvé zúčastnil kurzu i pan starosta Luděk Homoláč.

Na závěr bych ráda za TJ Stračov z. s. poděkovala všem rodičům zúčastněných za podporu a obci za významný příspěvek na dopravu.

Těšíme se příští rok na nové členy a jejich rodiče. Uvidíme, zda nám počet lyžařů stoupne alespoň tak jako letos ze 14 na 22.