Hasičská soutěž Pšánky 2008

V neděli 7.9.2008 v den kdy se v naší obci griloval býk jsme jeli na soutěž do sousední vesnice Pšánek.

V neděli 7.9.2008 v den kdy se v naší obci griloval býk jsme jeli na soutěž do sousední vesnice Pšánek. Zde se běžela Podorlická liga. Zde se zúčastnilo 26 týmů chlapů. Běželi se zde dva pokusy a do výsledkové listiny se počítal lepší z nich. Při prvním útoku jsme běželi na jistotu a udělali čas 25,39 a byli na 10 pozici. Druhé kolo bylo i pro jiné týmy velkým zlepšením a i pro nás. Ve druhém útoku jsme dokončili naše snažení na čase 23,15 což je dosavadní osobní rekord na nástřikové terče. Nakonec to dalo na celkové 14 místo což bereme jako velký úspěch mezi těmito vyspělými týmy. Naše holky oba pokusy měli sice rozběhnuté pěkně ale nezadařilo se jim na nástřiku a oba pokusy dlouho stříkali.Nakonec s umístili v pozadí celkové tabulky.

Fotogalerie