Dětské rybářské závody - 6. ročník

Dětské rybářské závody Stračov

V sobotu 23.6.2018 proběhl na požární nádrži již 6. ročník dětských rybářských závodů. na startovní listině bylo 13 závodníků. Mnozí z nich měli celé týmy poradců. Na nádrži jsme se letos sešli kolem 14té hodiny, proběhla krátká prezentace a příprava závodníků. Ve 14:30 byl závod odstartován. Po celý závod vládlo velice větrné počasí s občasnou dešťovou přeháňkou. Závodníci byli díky počasí dosti vymrzlí, ale všichni lovili až do konce. Místní kostel nám v 16:30 svým zvonem závod ukončil. Nastalo veliké počítání a vyhodnocování výsledků. Celkem bylo uloveno 14kusů ryb ( plotice, karas, sumeček americký ) . Největší rybu ulovila Magdalenka Homoláčová a to karase o délce 33cm. Oproti loňskému ročníku se chytlo o 2cm více ryb a to 241cm.

Seznam závodníků: Patrik Mádle, Daniel mádle, Pavel Vyčítal, Tadeáš Bulíček, Tomáš Homoláč, Ondřej Vyčítal, Magdalenka Homoláčová, Sandra Balcarová, Anička Luštická, Jan Luštický, Josef Luštický, Kačka Kliková a Daniel Tylš.

Nakonec nám proběhlo vyhlášení závodů a předání krásných pohárů a hodnotných cen od našich sponzorů (Obecní úřad Stračov, Mikbaits, Kaprpro, Jakub Vágner, MPsvar, Glatt Pharma, Elit, Pivovar Lindr Mžany), kterým bych chtěl poděkovat, že nám darovali spoustu cen do závodů. Děti z originálních pohárů a krásných cen měli velikou radost. Dále bych chtěl poděkovat samotným dětem, že i přes nepřízeň počasí přišli závodit a po celou dobu závodů se chovali ukázněně. Doufám, že se vám závody líbily a že v příštím roce dorazíte minimálně v tom samém počtu jako letos.

Výsledková listina

  1. Patrik Mádle

  2. Jan Luštický

  3. Josef Luštický

 

  1. Kačka Kliková

  2. Tomáš Homoláč

  3. Pavel Vyčítal

 

  1. Magdalenka Homláčová

  2. Ančka Luštická

  3. Tadeáš Bulíček

 

Michal Bulíček

Fotogalerie