14. 6. 2012

Jedlina Zdrój - fotbalový turnaj v Polsku

 Přepis článku z lazio-stracov.mypage.cz/

 

Dne 3. května 2012 se děti Lázia Stračov vydali na turnaj mimo svoji vlast. Zavítali na turnaj v polském lázeňském městečku Jedlina Zdrój. Turnaje se mělo účastnit 12 týmu z různých zemí Evropy. Nakonec se však v turnaji představili 4 polské týmy a jeden český. I přez to že naše děti byly na turnaji jako jediný tým mimo Polsko, vedli si velmi slušně. Úvodní utkání turnaje ovšem nezvládli a prohráli ho. Druhé utkání už ovšem mělo pro Náš tým mnohem lepší závěr. Už od prvních minut měl zápas pevně v rukou a s klidem uhájil vítězství a 3 body. Třetí utkání naše mužstvo odehrálo velmi slušně ale i tak prohrálo. Čtvrté utkání našemu týmu také nevyšlo ale i tam,navzdory velké vyčerpanosti, podal velmi slušný bojovný výkon. Z turnaje si junioři přivezli 4 místo, a turnaj splnil to co jsme očekávali. Děti si turnaj užili a byly spokojené.

Tímto jim MOC DĚKUJEME.

 

Další videa a fotografie naleznete na  lazio-stracov.mypage.cz/

Fotogalerie