Celkové umístění OHL 2019/2020 ve Mžanech

3. ročník OHL ve Mžanech je již u konce. Tým Stračova se po základní části sice nacházel na 4. příčce tabulky OHL, ale jako ročník minulý bohužel nezvládl bitbu o PlayOFF a nezbylo mu nic jiného, než hrát o celkové 7-9 místo. Posledním zápas, byl určitě pro Stračovské fanoušky dosti napínavý, jelikož první poločas tým Stračova pouze ,,dotahoval´´ skóre proti týmu Mokrovous, druhý poločas dokonce Stračov prohrával již o dva góly, ale nakonec se tým Stračova semkl, zabojoval a Mokrovousy gólově přestřílel a výhrál  9:6. Díky této výhře se tým HC Stračov umístil na celkovém 7. MÍSTĚ.