12.1.2019 Zde si můžete prohlédnout fotografie z našich zápasů v roce 2019
1.1.2019 Zde si můžete prohlédnout několik fotografií z našich zápasů v roce 2018-2019.  
11.2.2018 Dne 10.2.2018 jsme se utkali s mužstvem Mžan o celkové 3. místo v lize OHL. Nakonec se nám za...

V roce 2018 založený hokejový tým Stračova, reprezentuje obec Stračov v OHL (Obecní Hokejová Liga, pořádaná panem Lindrem v obci Mžany).

Již minulý ročník (ročník první) vzbudil veliký zájem o tento sport, jak ze strany hráčů, tak i ze strany fanoušků a diváků.

Nynější ročník tým Stračova odstartoval již 19.12.2018 zápasem proti týmu z Cerekvic, který náš tým vyhrál 3:0. Druhý zápas proti Hněvčevsi ukázal, že náš tým není jen do počtu obcí turnaje, jelikož vyhrál 7:0. Vítězná série pokračovala i v zápase proti domácímu týmu ze Mžan, který Stračov porazil 5:4.

Další zápasy náš tým teprve čekají, jejich rozpis viz příloha níže.

Opravdu velmi důležitou oporou našeho týmu je FANS (fanoušci), kteří jezdí pravidelně podporovat náš tým Stračova. A že jsou bez pochyb NEJLEPŠÍ fanouškovskou základnou pro svůj tým, vědí i všechny týmy včetně týmu domácího ze Mžan. Fanouškům pro jejich podporu a atmosféru během zápasů velice DĚKUJEME!!!

Tým Stračova pravidelně reprezentují:

Jan Charvát, Matěj Kulhánek, Michal Drobek, Lukáš Kukla, Jan Švejdar, Jakub Ruml, Milan Bednář, Jaroslav Mádle, Oto Hájek a Tomáš Hájek

Brzy se snad dočkáme i nových oficiálních dresů a fanouškovských šál a vlajky. Oficiální sponzoři nákupu nových dresů jsou:

Obec Stračov, 3D CARS Oto Hájek, ART PRESS Jacek Dobeš, Autodoprava Milan Bednář a Autoservis Charvát, kterým velice DĚKUJEME!!!